Jak zacząć sprzedawać produkty w Internecie

W dobrym stylu – informacje i porady  » Biznes »  Jak zacząć sprzedawać produkty w Internecie
0 Comments

7 Wskazówek, jak zacząć sprzedawać online i zarabiać pieniądze z domu

 

  Internet otworzył przed ludźmi świat możliwości zarabiania pieniędzy z domu. Nie musisz już jeździć przez miasto do pracy 9-5, ani spędzać wieczorów i weekendów na nawiązywaniu kontaktów z nieznajomymi w lokalnych firmach, aby wylądować na kolejnej rozmowie kwalifikacyjnej i spróbować ponownie jutro. Praca online to nie tylko alternatywa dla tradycyjnych 9-5 – to szybka ścieżka do niezależności i wolności finansowej. Istnieje wiele ofert pracy online, które pozwalają na pracę w domu, ale jeśli chcesz sprzedawać produkty zamiast tego, rozważ ich sprzedaż na rynkach takich jak Amazon, Etsy i eBay. Te strony są idealnym miejscem dla sprzedawców, którzy chcą mieć ugruntowaną pozycję, nie martwiąc się o magazynowanie lub wysyłkę. W tym blogu zbadamy 7 wskazówek, które mogą pomóc Ci zacząć sprzedawać z domu i zarabiać na tym.

Wyszukiwanie produktów

Zanim zaczniesz cokolwiek sprzedawać, zacznij od wyszukiwania produktów. Jest to szczególnie ważne, jeśli masz na myśli docelowego konsumenta lub demografię. Nie chcesz dowiedzieć się, że istnieją miliony innych sprzedawców, którzy obecnie dostarczają ten produkt. Zacznij od wyszukiwania słów kluczowych na produkcie, który chcesz sprzedać. Otwórz nową kartę i wyszukaj Amazon marketplace. Przeglądaj wyniki, aż znajdziesz sekcję, która ma produkty z mniej niż 100 wynikami. Jeśli znajdziesz produkt z mniej niż 10 wynikami, to jeszcze lepiej.

Tworzenie biznesplanu

Po znalezieniu produktu, który chcesz sprzedawać, nadszedł czas, aby stworzyć biznesplan. To pomoże Ci pozostać na dobrej drodze i uchroni Cię przed podejmowaniem nierozsądnych decyzji. Zacznij od produktu, który chcesz sprzedawać. Następnie wykonaj następujące kroki: – Czym jest produkt? Dowiedz się wszystkiego, co możesz na jego temat. Co czyni go wyjątkowym? Co odróżnia go od innych na rynku? Dlaczego ludzie chcieliby go kupić? Jakie są korzyści z produktu? – Dlaczego ktoś miałby kupować od Ciebie? Jakie są Twoje mocne strony jako sprzedawcy? Co sprawia, że różnisz się od innych? Dlaczego ktoś miałby wybrać Ciebie zamiast innych?

Sklep internetowy

Teraz, gdy znasz już produkt, który chcesz sprzedawać i stworzyłeś plan jego sprzedaży, czas na założenie sklepu internetowego. Będzie to Twój hub dla wszystkich rzeczy związanych z produktem. Tutaj możesz podzielić się informacjami o produkcie, pokazać jego najlepsze cechy, udostępnić zdjęcia i filmy, stworzyć stronę obsługi klienta, pokazać ceny, zaakceptować opcje płatności, a nawet połączyć się ze stronami mediów społecznościowych. Na rynku istnieje wiele platform ecommerce, ale tą, która najlepiej nadaje się dla osób, które chcą sprzedawać produkty z domu jest Shopify.

Platformy ecommerce

 • Prestashop
 • shoper
 • woocommerce
 • clickshop
 • iai shop
 • shoplo
 • magento
 • redcart
 • sky-shop
 • sote
 • oscommerce
 • quick.cart
 • wix
 • shopify

Sprzedaż produktów.

Istnieje wiele sposobów, na które możesz generować sprzedaż swoich produktów. Na przykład możesz prowadzić kampanie marketingowe, docierać do influencerów, zostać gościnnym blogerem, docierać do lokalnych gazet i magazynów, i wiele innych. Na koniec dnia chcesz się upewnić, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby Twoje produkty trafiły na zewnątrz i w ręce ludzi, którzy chcą je kupić.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *